USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

YOZGAT DİYE BİR İL YOKTUR!

19-07-2019
Google News

Herkesin gördüğü, dokunduğu, yaşadığı bir gerçeği yok saymak ahmaklıktır!
Bunu savunmaya devam etmek, itibarınızı kaybetmek ve birilerini tahrik etmek anlamına gelir.
Ben ABD’yi sevmiyorum o zaman ABD yoktur. İsrail’i sevmiyorum o zaman oda yoktur...
Çocuk musunuz siz?
Kürdistan diye bir bölge olduğunu, burada Kürtlerin yaşadığını, bu Kürtlerin, Türklerin Anadolu’ya girmesinde ve buraya yerleşmesinde ciddi katkıları olduğunu, sonrasında Selçuklular ve Osmanlılar ile birlikte tek bir bayrak altında yaşadıklarını hepimiz biliyoruz.
Kurtuluş savaşında da ilk meclisimizde de Kürdistan ve Kürdistan mebusları vardı. Resmi kaynaklarda bunların kayıtları var.
Vay efendim birileri bunu kabul etmiyor. İşte bunu kabul etmeyenler, bu ülkenin sürekli içerde karıştırılıp, dışarıya yönünü çevirmesini istemeyen zavallılardır!
Çanakkale’de ceddimize silah sıkan düşmanlar, bu zavallıları bulup, bir yerlerine acı biber sürüp sokağa salarlar. Sonrada Kürdistan yoktur, Kürt yoktur, ağaç yoktur, toprak yoktur diye saçma sapan laflar ederler.
Bunun adını da vatanseverlik koyarlar. Dikkat edin, bunların en çok görünür olduğu dönemler, ülkenin düşmanın oyununu bozduğu dönemlerdir. Vatan, gavura dokunduğu anda bu vatanseverler(!) hemen vizyona çıkar, ortalığı dağıtırlar.
Vatan millet Sakarya deyip, Washington, Berlin, Roma ve Tel Aviv’e hizmet ederler.  
Ben bunlara zavallı diyorum. 
...
Dün yine çıkmışlar ortaya, gelen turiste saldırmışlar, yok efendim atkıda Kürdistan yazıyormuş. Ne olmuş yani. O adamın yaşadığı yerin adı o. O bayrak uluslararası meşruiyeti olan ve senin Cumhurbaşkanlığında dalgalanmış bir bayrak. Senin yok demenle ne değişecek?
Irkçılığın ahmaklık olduğunu konuşmanın anlamı yok.
Ben sağduyulu ve hakperest insanların bu tahriklere gelmemesini ve onların değirmenine su taşımamasını istiyorum. Çünkü onlara, onlar gibi cevap verecek aynı seviyede insanlar bizim de içimizde de var.
Bunlara pirim vermemek gerekir.
Devletin de bu kelimeyi tabu olmaktan çıkarması gerekir.
Kürdistan demeyerek, Türkiye Cumhuriyetini ve bayrağını koruduğunu düşünenler, bu devletin nasıl kurulduğunu, o bayrağın nasıl dalgalandırıldığını bilmeyenlerdir.
Kürdistan diye bir yer vardır. Kürtler vardır. Diyarbakır vardır, Erbil vardır, Kerkük vardır, Bakü vardır, Musul vardır, Yozgat’ta vardır.
Bunlar yoktur diyenler, gözünüzün içine baka baka yalan söyleyenlerdir. Bunlar yalan söyledikçe, düşmanlar bizi çevrelemeye devam edecektir.
Devlet büyüklerimizin, her kritik dönemeçte yola dökülen yağ gibi zemini kayganlaştıran bu malzemeyi provokatörlerin elinden alması gerekir.
Orada, burası Trabzon diye bağıran provokatörü de gözaltına alması gerekir. 
Kimse oranın Trabzon olduğunu inkar edecek kadar alçalmadı!
İç işleri bakanı da açıklama yapsın, vali o turistleri niye sınır dışı etti?
Birileri de çıkıp her Kürdün PKK’lı olmadığını, PKK’nın en çok Kürtleri öldürdüğünü, o bayrağında PKK ile alakası olmadığını ve dahi bayrağın sahibi olan Barzani yönetimin ilk günden beri PKK ile derin ayrılıklar yaşadığını ve dönem dönem PKK ile çatıştığını söylemesi gerekir.
Düşmanın taşını alıp, düşman diye misafirine atana ahmak diyorum başkada bir şey demiyorum!

İnsanların ırkçılık illetinden kurtulup, dostunu düşmanını iyi seçtiği, provokasyonlara gelmediği, oyunları, oyun kurucuların başına yıktığı yarınlar dileğiyle,

sağlıklı ve mutlu kalın

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ŞEHMUS TEMİZ
ŞEHMUS TEMİZ
BİZİM DAĞLAR NİYE YANMADI? BİR KİBRİTLİK ZEVAT! TATİLE GİTMEYEN DİNDEN ÇIKAR MI? YAZAMADIĞIMIZI YAZAMIYORUZ! BAYRAM KUTLAMALI MIYIZ? 160 BİN LİRAYI KİM YEDİ? GERCÜŞ ÜNİVERSİTESİ İĞRENÇSİNİZ! ERBİL, KANDİL, KÜRDİSTAN... NİYE/NASIL ERBİL 3? NİYE/NASIL ERBİL- 2 NİYE/NASIL ERBİL? BİRİLERİNİN GAZI VAR! HANGİ 8? PETROL DENİZİNDE YÜZMEK! BATMAN’DAN İSRAİL’E YARDIM KAMPANYASI! BİR KUDUZ KÖPEĞİN ANATOMİSİ! BAYRAMA DİRENMEK! DİŞİMİZİ ÇEKTİK, TIP’IMIZ KAYDI! ERMENİLERİ BİZ VURDUYSAK! RAMAZAN, MÜZİK, TURŞU... CADDENİZİN İSMİNİ BİLİYOR MUSUNUZ? İHANETİN BAHANESİ OLMAZ! PADİŞAHIM ÇOK YAŞA... KORONAMA KARIŞMA! TIP’ÇILARA NİYE PIT PIT YAPIYORUZ? TERÖRİSTLER (!) TERÖR YÜRÜYÜŞÜ YAPTI! BATMAN ÇİN MAHALLESİ! GARA GARABETİ! SİYASET, İTAAT, LİYAKAT... GERCÜŞLÜ REKTÖR HAYIRLI OLSUN AŞAĞI BAKINCA SİZİ GÖRÜYORUZ! EBREHE’NİN ZELİL ÇOCUKLARI! SUİKAST, KAOS, SEÇİM! BAŞÖRTÜSÜ, GÖZÖRTÜSÜ OLDU! VATAN HAİNLERİNİN DÜNÜ, BUGÜNÜ, YARINI! SAHTE KEMALİSTLER, SAHTE DİNDARLAR S...! İYİ Kİ KORONA VAR OHHHHHHH! İMAMOĞLU GERÇEĞİ AK PARTİ'NİN DAVASI, DEVASI, GELECEĞİ... AŞI YAPILMALI MI? İYİ Kİ VARSIN TPAO DİNSİZLİK VE AHMAKLIK! CUMHURBAŞKANI GEÇ GELSE? BATMAN’IN KARANLIK YÜZÜ! AYBÜKE’Yİ NİYE VURDUNUZ? BATMAN’A NASIL ZARAR VEREBİLİRSİNİZ? ÖZGÜRLÜK SEVMİYORUZ! BATMAN XOŞTIR LE BELE… VALİ NE DEDİ? İZMİR’E YARDIM KAMPANYASI! ACININ MİLLİYETİ OLMAZ! AKLİ MELEKELERİNİ YİTİRMİŞ BAŞKAN! İÇİMİZDEKİ ERMENİLER! EMNİYETİN EMİN OLDUĞU ŞEHİR; BATMAN TOPLUMSAL HAFIZAMIZI KAYBEDİYORUZ! ANIZ İŞİNİ NASIL ÇÖZERİZ? BİTMEYEN YOLLARIN DRAMI! ÖLÜMLE TERBİYE ETMEK! BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI (2) BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI… KÜÇÜK İNSANLAR! ADALET SIKINTILI! HASTA VE HASTANELERİN GERÇEK DURUMU! TEDBİR, ALLAH U EKBER… HERKESİN BAŞINA 1 SAĞLIKÇI… HASANKEYF’İ GÖMDÜNÜZ, MİRASINI…! KAYYUM’DAN MEMNUN MUSUNUZ? PROVAKASYONA HAZIR MISINIZ? ONURSUZLUK YÜRÜYÜŞÜ, LCW’NİN DURUŞU! TAZİYEDE OYUN, DÜĞÜNDE ÖLÜM! BATMAN’DAKİ İMAMOĞLU KİM? BAKAN’IN STK’SIZ STK TOPLANTISI! EŞEKLER ARPADAN ÖLECEK GALİBA! ÇOCUK HASTANESİNİ YIKIN! SONSÖZÜ SÖYLEMEK ZORDUR BATMAN’DAKİ MEZAR EVLER! ALLAH BAYRAM ETMEMİZİ NİYE İSTEMEDİ? CORONA DEĞİL CEHALET ÖLDÜRÜYOR! PAHALI İFTARLARIN PARASI NEREDE? ALİ ERBAŞ HAKLIYSA?... SAHTE HASTALAR İFŞA OLDU! DOKTORLAR YAŞATIYOR, MÜHENDİSLER ÖLDÜRÜYOR! VİRÜSÜN BEYNE ETKİLERİ! KORONA MI KARI DIRDIRI MI? ÇİŞ BANKASI DEYİP ÖZÜR DİLEMEK! YALANDAN MI CORONADAN MI ÖLDÜLER? BATMANDA KORONA VİRÜSÜ! BU VAHŞETİ BİZ İŞLEDİK! SOĞAN EKİYORUZ, KARPUZ BEKLİYORUZ! KEYF GİTMİŞTİ, HASAN DA GİTTİ! 500 YATAKLIYI KİM YAPTI? TAKLACI SİYASETÇİ! HÜLLE DEĞİL HİLE! DEPREM BİZE NEYİ ÖĞRETTİ? İÇİMİZDEKİ KATİLLERE NİYE DOKUNULMUYOR? 600 BİN KİŞİ 1 AHMET’İ KURTARABİLİR Mİ? REİS’İN HAYAL DÜNYASI? BAŞLIK PARASI SADECE İSİM DEĞİŞTİRDİ! BATMAN (TPAO) DÜNYAYA KAFA TUTUYOR